Contact

Naam: Stichting Netwerk voor Jou
Doel Netwerk voor Jou:

  • Biedt hulp en netwerk aan kwetsbare mensen
  • Bestrijdt eenzaamheid.
  • Zet talenten van jongeren in door hen te inspireren, te verbinden en te begeleiden.

Gegevens coördinatoren:
Henrieke Segers
henrieke@netwerkvoorjou.nl
06-305 632 30
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Ilonka Cornelissen
ilonka@netwerkvoorjou.nl
Werkdagen: dinsdagochtend en donderdagochtend

Jolanda van de Pest
jolanda@netwerkvoorjou.nl
06- 516 705 89
Werkdagen: donderdag

Jiyan Elibol
stagiair@netwerkvoorjou.nl
06- 518 753 14
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Wietske Popma
info@netwerkvoorjou.nl
06- 587 012 57
Werkdagen: donderdag, vrijdag

Maatschappelijke Diensttijd:
Marthe Stegenga
yourcube@netwerkvoorjou.nl
06- 510 502 97
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag

Jessica Bakker
yourcube@netwerkvoorjou.nl
06- 516 730 79
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Emailadres: info@netwerkvoorjou.nl
Postadres: Buurtlaan Oost 84, 3907 AC Veenendaal
Bezoekadres: De Carrefour, Vijftien Morgen 7, 3e verdieping, Veenendaal

KvK-nummer: 61724807
RSIN: 854462727
IBAN: NL34 RABO 0301 3563 27 t.n.v. Stichting Netwerk voor Jou

Bestuurssamenstelling:
Voorzitter:
Tineke Schaap-van Rommae – voorzitter@netwerkvoorjou.nl
Secretaris:
Willemien van Voorthuijsen – secretaris@netwerkvoorjou.nl
Penningmeester:
Peter Meijer – penningmeester@netwerkvoorjou.nl

Bestuursleden worden niet financieel beloond voor hun functie in het bestuur van Stichting Netwerk voor Jou.

Jaarrekeningen:

2016

2017

2018

2019

verklaring:
Download hier onze privacyverklaring